KONST / Litografier / Litografi 10847129
*
nr 1084 7129
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Lage Lindell (1920-1980), 140/150, bladets mått: 51x61
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2017
kl 18:08:21
- Konstnär/Designer
Lage Lindell
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Läs mer om Lage Lindell
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lage lindell litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3028 Blandteknik
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Figurskrift 2. ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:19
-
3027 Blandteknik
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:01
-
3026 Färglitografi
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:03
*
Lage Lindell
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Läs mer om Lage Lindell
nr 1084 7129
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Lage Lindell (1920-1980), 140/150, bladets mått: 51x61
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2017 |
- Konstnär/Designer
Lage Lindell
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk mÃ¥lare,Läs mer om Lage Lindell
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lage lindell litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3028 Blandteknik
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Figurskrift 2. ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:19 -
3027 Blandteknik
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:01 -
3026 Färglitografi
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:03